Shitet, Ambient, Fresku, Tiranë. 71,500 € ID: OPP+23359

 • 71.500€
3 Fresku / Linze / Dajt, fresku
shitje

Shitet, Ambient, Fresku, Tiranë. 71,500 € ID: OPP+23359

3 Fresku / Linze / Dajt, fresku
 • 71.500€

Details

 • Price: 71.500€
 • Size: 65 m²
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0692985009

Features

Description

Ambienti ( dyqani ) ndodhet në zonën e Freskut, rruga Muhamet Deliu, buzë rrugës kryesore.
Informacione mbi ambientin :
• Sipërfaqja totale: 65 m2.
• Kati 1.
Detaje të tjera :
• Open Space.
• Fasadë Xhami.
• Hapësirë e jashtme e shfrytëzueshme.
• Lokacion i favorshëm buzë rrugës kryesore për zhvillim biznesi.
• Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
• I përshtatshëm për tipologji të ndryshme biznesi.
Vendndodhja e pronës të ofron lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës qetësinë, sigurinë , ajrin e pastër si dhe zonë tepër e preferuar dhe në zhvillim e sipër.
Opsion ideal investimi.

 • Address fresku
 • City Tirane
 • Area 3 Fresku / Linze / Dajt

Contact Information

View Listings
Future Home Opportunity +

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Future Home Opportunity +
 • Future Home Opportunity +