SHITET AMBIENT BIZNESI…TE PANORAMA 2…!!

 • 407.500€
9 Don Bosko / Jordan Misja, ISH HIPOTEKA
shitje
9 Don Bosko / Jordan Misja, ISH HIPOTEKA
 • 407.500€

Details

 • Price: 407.500€
 • Size: 144 m²
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0692033335

Description

Shitet dyqan me nje siperfaqe 144 m2 dhe verande me siperfaqe prej 38 m2..!!
Ambienti ndodhet te kompleksi panorama 2 , prane ish hipotekes ne nje zone shume te kerkuar ne nje pallat me punime shume cilesore dhe planimetri shume te mire. Ambienti eshte i pershtatshem per cdo lloj biznesi.
SHITET PER NJE CMIM PREJ 407,500 EURO…!!
Nxitoni ta beni tuajen kete ambjent..!!
Vetem per klientet qe njohin zonen…!!
www.pronareger.com
Per me shum informacion na kontaktoni ne nr: 0694273672, 0692033335
REAL ESTATE REGER

 • Address ISH HIPOTEKA
 • City Tirane
 • Area 9 Don Bosko / Jordan Misja

Contact Information

View Listings
Agjensi Imobiliare Reger

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Agjensi Imobiliare Reger
 • Agjensi Imobiliare Reger