SHITET AMBIENT BIZNESI, YZBERISHT, TIRANË

 • 170.000€
6 Yzberisht / Misto Mame, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1027, Albania
shitje
6 Yzberisht / Misto Mame, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1027, Albania
 • 170.000€

Details

 • Price: 170.000€
 • Size: 106 m²
 • Rooms: 3
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0697032241

Description

SHITET AMBIENT BIZNESI, YZBERISHT, TIRANË

Çmimi I shitjes : 170.000 Euro

Vendndodhja: Yzberisht,Tiranë

Sipërfaqja: 105.9 m²

 

Ambienti ndodhet në një zone mjaft të banuar të Tiranës . Ndodhet në katin e pare të ndërtesës, ka një ndricim të mire natyror dhe një hapësirë të bollshme

 

Hapësira eshtë e ndarë në 3 ambiente dhe një korridor ndarës

Ambienti është I përshtatshëm për biznese  të ndryshme si : Qender kursesh, sallon estetik, sherbim dentar, zyrë etj

 

Për një informacion më të detajuar kontaktoni:

069 29 48 817

 • Address Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1027, Albania
 • City Tirane
 • Area 6 Yzberisht / Misto Mame

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta