Shitet, Ambient Biznesi “Yzberisht “, Tiranë.

 • 42.000€
6 Yzberisht / Misto Mame, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1027, Albania
shitje
6 Yzberisht / Misto Mame, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1027, Albania
 • 42.000€

Details

 • Price: 42.000€
 • Size: 32 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0685087006

Features

Description

Ambienti ndodhet tek zona e“ Yzberishtit “ brënda një kompleksi pallatesh pranë bulevardit të ri “Astir-Yzberisht “ . Ambienti ka hapësirë të bollshme  dhe me shumë ndriçim natyral , ka pozicionim pranë rrugës kryesore si dhe lehtësisht i aksesueshëm. Ofrohet për aktivitete të ndryshme  biznesi.

Organizimi:

 • Sipërfaqia 32 m2
 • Lartesia 4m
 • Tualet
 • Fasad Xhami
 • Qepen
 • Me çertifikatë pronësie

Për më shumë informacion na kontaktoni:

https://illyrianhome.al/property/shitet-ambient-biznesi-yzberisht-tirane/

 • Address Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1027, Albania
 • City Tirane
 • Area 6 Yzberisht / Misto Mame

Contact Information

View Listings
artur illyrianhome

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
artur illyrianhome
 • artur illyrianhome