Shitet, Ambient Biznesi “Xhamlliku“, Tiranë

 • 27.200€
3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
shitje
3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • 27.200€

Details

 • Price: 27.200€
 • Size: 17 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0694535101

Description

Ambienti ndodhet tek zona e“ Xhamllikut“  pranë shkollës “Nike Dardani“ , lehtësisht i aksesueshëm në një zonë të mirë dhe të zhvilluar. Ambienti aktualisht përdoret si Bar Kafe por është i përshtatshëm edhe për aktivitete të tjera biznesi. Mundësi shumë  e mirë për investim.

Organizimi:

 • Sipërfaqia totale 16.8 m2
 • Tualet
 • Ambjent të jashtëm
 • Me çertifikatë pronësie

Për më shumë informacion na kontaktoni:

https://illyrianhome.al/property/shitet-ambient-biznesi-xhamlliku-tirane/

 • Address Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Julian Krekasi
 • Julian Krekasi