SHITET AMBIENT BIZNESI TEK PALLATI ME SHIGJETA, TIRANË

  • 65.000€
,

Details

  • Price: 65.000€
  • Size: 50 m²
  • Type: ambjent biznesi
  • Status: shitje

Description

Shitet dyqan 50.3 m² tek pallati me shigjeta, prane shkollës Hoteleri Turizëm. Ambienti ofrohet i rikonstruktuar, mundësi e mirë shfrytëzimi për biznese të ndryshme. Ndodhet në pozicion shume te mire. Objekti është 6 m i gjerë dhe 8 m i gjatë. Është me çertifikatë pronësie.
Cmimi 65000 euro.
Id 4309
Na kontaktoni në: ☎ 068 40 35 476

Address

  • City Tirane

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DesRealEstate
  • DesRealEstate