Shitet Ambient Biznesi Tek Juridiku

  • 270.000€
, Te Juridiku
shitje

Shitet Ambient Biznesi Tek Juridiku

, Te Juridiku
  • 270.000€

Details

  • Price: 270.000€
  • Size: 74 m²
  • Type: ambjent biznesi
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 0692033500

Description

Shitet ambient biznesi tek rr. Perlat Rexhepi ne nje nga zonat me te pelqyera dhe me te frekuentuara te Tiranes.
Ka nje siperfaqe te brendshme prej 74 m2 dhe nje ambient te jashtem te shfrytezueshem.
Ambienti eshte funksional dhe sherben si bar-restorant me nje kontrate qeraje 5-vjecare.
Biznesi ka klientele te rregullt dhe frekuentohet cdo dite ne cdo kohe.
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone apo prona te ngjashme kontaktoni 0692033500.

https://billionrealty.al/index.php/p…-tek-juridiku/

  • Address Te Juridiku
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
  • Billion Real Estate