SHITET AMBIENT BIZNESI TEK ISH-EKSPOZITA, TIRANË

 • 130.000€
, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

SHITET AMBIENT BIZNESI TEK ISH-EKSPOZITA, TIRANË

, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 130.000€

Details

 • Price: 130.000€
 • Size: 40 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: shitje
 • Kati: 1

Description

SHITET AMBIENT BIZNESI TEK ISH-EKSPOZITA, TIRANË.

Ambienti ndodhet tek Bulevardi “Gjergj Fishta”, në zonë mjaft të akesueshme.

Prona ka sipërfaqe totale 40m2 dhe është i ndarë në 2 dhoma, njëra nga të cilat mund të përdoret për magazinë ose kuzhinë dhe 1 tualet.

Ambienti ka aspirim te veçuar, kondicioner, ujë 24 orë, dush dhe është i sapoinvestuar.

Momentalisht ambinenti është funksional nga pronari.

Çmimi i shitjes është 130.000 euro/total, i negociueshëm.

Për më shumë informacion ose për një vizitë në pronë kontaktoni në +355694083999

 • Address Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate