SHITET AMBIENT BIZNESI TE RRUGA FROSINA PLAKU ID-982

 • 31.000€
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, Rruga Frosina Plaku, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

SHITET AMBIENT BIZNESI TE RRUGA FROSINA PLAKU ID-982

7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, Rruga Frosina Plaku, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 31.000€

Details

 • Price: 31.000€
 • Size: 43 m²
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

SHITET AMBIENT BIZNESI TE RRUGA FROSINA PLAKU ID-982

Shitet ambient biznesi te rruga Frosina Plaku me nje siperfaqe prej 42.7 m2. Ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri. Ambienti eshte i pershtatshem per tipologji te ndryshme biznesi. Ne pjesen e jashtme ka dhe verande. Ka te gjitha dokumentacionet hipotekore.

Per nje vizite ne prone ose prona te ngjashme kontaktoni 0692033500

https://billionrealty.al/index.php/property/shitet-ambient-biznesi-te-rruga-frosina-plaku/

 • Address Rruga Frosina Plaku, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate