SHITET AMBIENT BIZNESI TE RRUGA E DIBRES ID-981

 • 205.000€
8 Selvia / Rr. e Dibres, Rruga e Dibrës, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

SHITET AMBIENT BIZNESI TE RRUGA E DIBRES ID-981

8 Selvia / Rr. e Dibres, Rruga e Dibrës, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 205.000€

Details

 • Price: 205.000€
 • Size: 89 m²
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

SHITET AMBIENT BIZNESI TE RRUGA E DIBRES ID-981

Shitet ambjent biznesi me siperfaqe 89m2 te Rr. Dibres. Ambjenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri 5-katesh. Eshte ne rruge kryesore dhe ka ndricim. Eshte i investuar nga brenda dhe eshte e pershtatshem per lloje te ndryshme biznesesh. Ka hyrje te vecante dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Per me shume informacion dhe per ta vizituar pronen kontaktoni ne numrin 0692033500

SHITET AMBIENT BIZNESI TE RRUGA E DIBRES

 • Address Rruga e Dibrës, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 8 Selvia / Rr. e Dibres

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate