SHITET AMBIENT BIZNESI TE NJË NGA ZONAT MË TË MIRA PËR BIZNES NË TIRANË

  • 60.000€
, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, Albania
shitje

SHITET AMBIENT BIZNESI TE NJË NGA ZONAT MË TË MIRA PËR BIZNES NË TIRANË

, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, Albania
  • 60.000€

Details

  • Price: 60.000€
  • Type: ambjent biznesi
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: +355 69 60 50 092

Description

Shitet ambient biznesi në një nga zonat më të mira për biznes në TIranë.
Ambienti është në një lokacion shumë të mirë në një pallat ku është vetëm me biznese dhe shumë i përshtatshëm për shkak të organizimit të pronës.
Shitet me një çmim prej 60 000 euro / total.
Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355 69 60 50 092

https://desrealestate.al/sq/property/shitet-ambient-biznesi-te-nje-nga-zonat-me-te-mira-per-biznes-ne-tirane/

  • Address Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, Albania
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
  • DES Real Estate