SHITET AMBIENT BIZNESI TE KOPSHTI BOTANIK

 • 45.000€
5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, rruga kodra e diellit
shitje
5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, rruga kodra e diellit
 • 45.000€

Details

 • Price: 45.000€
 • Size: 41 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 00355674073339

Description

Shitet Ambient Biznesi me nje siperfaqje totale 41.5m2 dhe siperfaqje neto prej 36.2m2, buze rruges kryesore “Kodra e Diellit” te Kopshti Botanik.

Apartamenti ndodhet ne katin perdhe (0) te nje pallati shume mire te administruar dhe mund te shfrytezohet per aktivitete te ndryshme biznesi si markete, furre buke, dyqan veshjesh, zyra etj.

Aktualisht shfrytezohet per Garsoniere.

Ambienti i brendshem organizohet ne ambient Open-space,  1 tualet dhe hapesire e jashtme per shfrytezim.

Prona ndodhet buze rruges kryesore, ne nje zone shume te aksesueshme dhe teper te favorshme per mundesi investimi dhe zhvillim biznesi.

Dokumentacion i rregullt hipotekor.

SHITET BOSH.

Mos hezitoni te na kontaktoni

 • Address rruga kodra e diellit
 • City Tirane
 • Area 5 Liqeni thate / Kopshti Botanik

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Xhoni Braci
 • Xhoni Braci