SHITET AMBIENT BIZNESI, SHESHI WILSON,TIRANË

 • 170.000€
5 Stadiumi Dinamo / Sheshi Willson, Rruga Sulejman Delvina, Ish Zdruktharia, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 0001, Albania
shitje
5 Stadiumi Dinamo / Sheshi Willson, Rruga Sulejman Delvina, Ish Zdruktharia, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 0001, Albania
 • 170.000€

Details

 • Price: 170.000€
 • Size: 69 m²
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0688000969

Description

SHITET AMBIENT BIZNESI, SHESHI WILSON,TIRANË

 

Çmimi: 170000 euro

Sipërfaqja: 69 m²

Vendndodhja: Pranë Qendrës Repeat Center

 

Ambienti ndodhet në katin e dytë të një pallati të ri, i cili ndodhet në rrugë kryesore dhe është lehtësisht i aksesueshëm.
Organizimi i tij konsiston në një hapsirë boshe + 1 tualet dhe ka një sipërfaqe prej 69 m2 .
Një mundësi shumë e mirë për të zhvilluar biznesin , pasi vendndodhja e tij është avantazh kryesor që krijon klientel të gjerë për biznese , si zyrë, estetikë , dyqan , mini magazinë etj

 

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë, na kontaktoni!
+355 68 800 0969

 

 • Address Rruga Sulejman Delvina, Ish Zdruktharia, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 0001, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Stadiumi Dinamo / Sheshi Willson

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta