Shitet , Ambient Biznesi ” Selvia ” Tiranë.

 • 80.000€
8 Selvia / Rr. e Dibres, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje
8 Selvia / Rr. e Dibres, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 80.000€

Details

 • Price: 80.000€
 • Size: 40 m²
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: shitje

Features

Description

Informacion:
Ambienti ndodhet  tek ” Selvia ” , pranë shkollës ” Servete Maçi ” . Zona ku ndodhet ambienti ka akses në stacion autobuzi, farmaci, supermarkete, dhe dalje të shpejtë në rrugën kryesore. Ambienti është me fasad xhami dhe ndodhet në katin 0 , i përshtatshëm për zyra  dhe shumë aktivitete të tjera falë zonës të zhvilluar dhe me shumë lëvizje.

Për më shumë informacion na kontaktoni:

 • Address Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 8 Selvia / Rr. e Dibres

Contact Information

View Listings
artur illyrianhome

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
artur illyrianhome
 • artur illyrianhome