SHITET AMBIENT BIZNESI RRUGA “ABDYL FRASHËRI” PRANË LIBRIT UNIVERSITAR

 • 650.000€
, Rruga Abdyl Frashëri, Libri Universitar, Tirana, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

SHITET AMBIENT BIZNESI RRUGA “ABDYL FRASHËRI” PRANË LIBRIT UNIVERSITAR

, Rruga Abdyl Frashëri, Libri Universitar, Tirana, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 650.000€

Details

 • Price: 650.000€
 • Size: 215 m²
 • Room: 1
 • Bathrooms: 2
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: +355682050353

Features

Description

Ambient biznesi/njesi për shitje ndodhet në një nga zonat më të preferuara për të jetuar, i cili ka një vendodhje strategjike, te ish-Blloku, 5 minuta nga Kryeministria dhe institucione të tjera të rendësishme, 5 minuta nga qendra e Tiranes, afër institucioneve arsimore, shoqërore, tregtare dhe këndeve të lodrave për fëmijë, një nga zonat më të kerkuara të Tiranës.Ambienti ndodhet në një godinë të re, me rifinitura të rregullta të mira dhe në zonë e cila ka kërkesë të lartë për ushtrim aktiviteti biznesi.Ambient biznesi për shitje me sipërfaqe të bollshme prej 215 m2, pozicionohet në katin përdhe me orientimin veri, dhe është me dy hyrje. Organizohet nga një ambient i madh open space dhe dy tualete.

Me çertifikatë pronësie.

Kontakt: +355682050353
Email:
 info@inf-93.com

Per me shume informacion rreth pronave shitje-qira klikoni linkun: https://www.inf-93.com/zyra-ambjente…it-universitar

 • Address Rruga Abdyl Frashëri, Libri Universitar, Tirana, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Real Estate INF 93

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Real Estate INF 93
 • Real Estate INF 93