SHITET AMBIENT BIZNESI, RR.FERIT XHAJKO, TIRANË

  • 84.700€
,

Details

  • Price: 84.700€
  • Size: 77 m²
  • Type: ambjent biznesi
  • Status: shitje

Description

Shitet njesi tregtare me sipërfaqe 77 m² ne rrugen Ferit Xhajko. Dyqani eshte i shume i pershtatshem per Zyra sherbimi, dyqan, njesi tregetare, etj. Ka ndriçim dhe ajrosje natyrale.
Cmimi 84.700 euro.
ID 42 69
Na kontaktoni:
0684035476

Address

  • City Tirane

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DesRealEstate
  • DesRealEstate