SHITET, AMBIENT BIZNESI, REZIDENCA ASL 2, TIRANË, TT 118

 • 349.950€
3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, Rruga Sadik Petrela, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
shitje
3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, Rruga Sadik Petrela, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • 349.950€

Details

 • Price: 349.950€
 • Size: 11665 m²
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: +355693339000

Features

Description

Në shitje, Ambient Biznesi.

Vendndodhja: Rezidenca ASL 2, Rruga Sadik Petrela, Tiranë.

 

Detaje për Rezidencën & Zonën:

– Lokacioni i qendrueshëm: Rruga Sadik Petrela ofron qasje të lehtë në qendrën e qytetit dhe në shumë pjesë të tjera të Tiranës.

– Siguria: Kompleksi banimi ASL 2 ofron siguri të lartë me ndërtesa të monitoruara dhe personel sigurie 24/7. Kjo siguri i bën banorët të ndihen të sigurt dhe të qetë.

– Akses në shërbime: Në afërsi të kompleksit banimi ka dyqane, restorante, kafene, dhe shërbime të tjera të nevojshme, duke përfshirë supermarkete dhe shkolla, spitale. Kjo e bën jetën e përditshme të banorëve më të lehtë.

 

Specifika të pronës:

-Sipërfaqe totale: 116.65 m2

-Kati: 0.

Organizimi:

Open Space.

Avantazhe:

– Pozicion i favorshëm buzë rrugës kryesore me fasadë xhami.

– Standart elitar, cilësi & siguri maksimale.

– Mundësi e mire investimi për aktivitete te ndryshme, si: lokal, restorant, pastiçeri, furrë buke, exchange, mini market, zyra, dyqane të tipologjive të ndryshme, etj.

– Investim afatgjatë.

– Cmim okazion për zonën.

 

Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim, si dhe një vizitë nga afër në rezidencë na kontaktoni!

 • Address Rruga Sadik Petrela, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
TOKTON2
 • TOKTON2