SHITET AMBIENT BIZNESI NE SHKOZET

 • 56.000€
, Shkozet, Rruga Andon Boshnjaku, Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
shitje
, Shkozet, Rruga Andon Boshnjaku, Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • 56.000€

Details

 • Price: 56.000€
 • Size: 27 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0692121277

Description

Shitet ambient biznesi ne shkozet i perdorur me perpara per bar restorant por qe mund te perdoret per biznese te ndryshme ose dyqan.
Ndodhet vetem 10 m larg rruges kryesore ne nje kryqzim shume te favorshem dhe me shume qarkullim gjate gjithe vitit.
Ambienti disponon dokumentacione te rregullta.
Per me shume informacione ose vizite ne prone na kontaktoni.

 • Address Shkozet, Rruga Andon Boshnjaku, Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Contact Information

View Listings
Blerim Fetau

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Blerim Fetau
 • Blerim Fetau