SHITET AMBIENT BIZNESI NË RRUGËN “4 DESHMORËT”, TIRANË.

 • 193.000€
3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, Rruga "4 Deshmorët"
shitje

SHITET AMBIENT BIZNESI NË RRUGËN “4 DESHMORËT”, TIRANË.

3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, Rruga "4 Deshmorët"
 • 193.000€

Details

 • Price: 193.000€
 • Size: 107 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 00355694083999

Features

Description

SHITET AMBIENT BIZNESI NË RRUGËN “4 DESHMORËT”, TIRANË.
Ambienti ndodhet në një zonë të qetë të Tiranës dhe e ka sipërfaqen 107 m2.
Prona organizohet në: 1 ambient të bollshëm dhe 1 tualet, si dhe ka vetratë xhami.
Prona disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
Çmimi i shitjes: 193.000 Euro/total.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355697022840.

 • Address Rruga "4 Deshmorët"
 • City Tirane
 • Area 3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate