SHITET AMBIENT BIZNESI NË QENDËR TË FIERIT

  • 280.000€
, Fier, Bashkia Fier, Fier County, Southern Albania, 9301 - 9305, Albania
shitje

SHITET AMBIENT BIZNESI NË QENDËR TË FIERIT

, Fier, Bashkia Fier, Fier County, Southern Albania, 9301 - 9305, Albania
  • 280.000€

Details

  • Price: 280.000€
  • Size: 276 m²
  • Type: ambjent biznesi
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: +355 69 703 2242

Description

Shitet ambient biznesi në lagjen “29 Nentori”, Fier me sipërfaqe prej 276 m². Ndodhet në katin e dytë të një obiekti tre katësh privat. Ambienti është i organizuar në: sallë me tavanë të varur, punime gipsi dhe pa kolona qëndrore. I rrethuar me fasadë xhami të temporuar. Ka 2 banjo, dhomë private dhe është i pa mobiluar. Me shkallë të brendshme dhe me vend parkimi në hyrje të godinës. Ambienti është në gjendje pune. Godina ndodhet në një pozicion gjeografik shumë të favorshëm pranë Gjykates dhe shkollës 9 vjeçare “Andon Xoxa”. Çmimi shitjes 280 000 €/total. Për më shumë informacion dhe një vizitë në pronë Cel: +355 69 703 2242

https://desrealestate.al/sq/property/shitet-ambient-biznesi-ne-qender-te-fierit/

  • Address Fier, Bashkia Fier, Fier County, Southern Albania, 9301 - 9305, Albania
  • City Fier

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
  • DES Real Estate