SHITET AMBIENT BIZNESI NE MYSLYM SHYRI

  • 38.000€
, Rruga Myslym Shyri
shitje

SHITET AMBIENT BIZNESI NE MYSLYM SHYRI

, Rruga Myslym Shyri
  • 38.000€

Details

  • Price: 38.000€
  • Size: 25 m²
  • Type: ambjent biznesi
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 0692033500

Features

Description

Shitet Ambjent Biznesi ne Myslym Shyri.Ambjenti ndodhet ne katin zero te nje pallati te ri 5 katesh.

Eshte 25m2 organizohet ne nje ambjent openspace 1 mini kuzhine dhe 1 tualet.

Zona ku ndodhet eshte nje zone mjaft e frekuentuar dhe eshte shume e favorshme per cdo lloj biznesi . 

Disponon dokumentacion te plote hipotekor. Kontakto tani ne numrin 0692033500 per te realizuar nje vizite ne prone ose ne prona te  ngjashme.

  • Address Rruga Myslym Shyri
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
  • Billion Real Estate