Shitet Ambient Biznesi në Lungomare, rruga “Jani Rexha”.

  • 58.500€
,

Details

  • Price: 58.500€
  • Type: ambjent biznesi
  • Status: shitje

Description

Shitet Ambient Biznesi në Lungomare, rruga “Jani Rexha”.
Pozicioni i tij mundëson për shfrytëzimin e bizneseve të ndryshme si: dyqan, zyrë, parukeri, etj.
Ambienti ka një sipërfaqe prej 117 m2 dhe çmimi është 58500 euro.
Për më shumë informacion ose vizitë në pronë na kontaktoni: +355697066661

Address

Contact Information

View Listings
DES Vlore Lungomare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Vlore Lungomare
  • DES Vlore Lungomare