SHITET AMBIENT BIZNESI NE LUNGOMARE, RRUGA “JANI REXHA”, VLORË.

 • 58.500€
, Rruga
shitje

SHITET AMBIENT BIZNESI NE LUNGOMARE, RRUGA “JANI REXHA”, VLORË.

, Rruga
 • 58.500€

Details

 • Price: 58.500€
 • Size: 117 m²
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: +355697066661

Features

Description

Shitet Ambient Biznesi në Lungomare, rruga “Jani Rexha”.
Pozicioni i tij mundëson për shfrytëzimin e bizneseve të ndryshme si: dyqan, zyrë, parukeri, etj.
Ambienti ka një sipërfaqe prej 117 m2 dhe çmimi është 58500 Euro.
Për më shumë informacion ose vizitë në pronë na kontaktoni: +355697066661

 • Address Rruga
 • City Vlore

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate