SHITET AMBIENT BIZNESI NË LAGJJEN “16 PRILLI”, FIER

  • 392.150€
, Fier, Bashkia Fier, Fier County, Southern Albania, 9301 - 9305, Albania
shitje

SHITET AMBIENT BIZNESI NË LAGJJEN “16 PRILLI”, FIER

, Fier, Bashkia Fier, Fier County, Southern Albania, 9301 - 9305, Albania
  • 392.150€

Details

  • Price: 392.150€
  • Size: 713 m²
  • Type: ambjent biznesi
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: +355 69 703 2242

Description

Shitet ambient biznesi me sipërfaqe prej: 713 M² , obiekt 1 katësh privat open space. Ambienti është i organizuar: 2 banjo, garderob,2 zyra,kabinë private elektrike trefazore, parking të mbyllur. Perfekte për fabrika të ndryshme, si fasoneri etj. Ambienti është i survejuar nga kamera dhe ka shërbim administrativ. E shtruar me pllaka dhe e ndriçuar mirë. Godina ndodhet në një pozicion gjeografik shumë të favorshëm, e aksesueshme direktë nga unaza e qytetit. Shitet për 392 150 €/total. Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355 69 703 2242

https://desrealestate.al/sq/property/shitet-ambient-biznesi-ne-lagjjen-16-prilli-fier/

  • Address Fier, Bashkia Fier, Fier County, Southern Albania, 9301 - 9305, Albania
  • City Fier

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
  • DES Real Estate