SHITET AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN “XHAMLLIK”, TIRANË.

 • 360.000€
, Lagjja "Xhamllik"
shitje

SHITET AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN “XHAMLLIK”, TIRANË.

, Lagjja "Xhamllik"
 • 360.000€

Details

 • Price: 360.000€
 • Size: 90 m²
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: +355692045108

Description

SHITET AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN “XHAMLLIK”, TIRANË.

Dyqani ndodhet në një zonë te frekuentuar dhe është lehtësisht i aksesueshëm.
Ka hapësirë te bollshme dhe mund te përdoret për një gamë të ndryshme aktivitetesh si: palestër etj.
Ambienti shitet me çmimin 360.000 Euro/total.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë, telefononi në: +355692045108.

 • Address Lagjja "Xhamllik"
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate