SHITET AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN PAVARËSIA, VLORË

 • 22.000€
, Vlora, Vlorë County, Southern Albania, Albania
shitje

SHITET AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN PAVARËSIA, VLORË

, Vlora, Vlorë County, Southern Albania, Albania
 • 22.000€

Details

 • Price: 22.000€
 • Size: 35 m²
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355 69 304 1461

Description

Shitet ambient biznesi i një pallati të ri kati i 2-të në lagjen Pavarësia, Vlorë. Ambienti ndodhet në katin e dyte me pamje nga rruga kryesore. Ambienti mund të shërbej për çdo lloj biznesi dhe zotëron dokumentacionin përkatës.Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni +355 69 304 1461

https://desrealestate.al/sq/property/shitet-ambient-biznesi-ne-lagjen-pavaresia-vlore-2/

 • Address Vlora, Vlorë County, Southern Albania, Albania
 • City Vlore

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate