Shitet ambient biznesi në lagjen Pavarësia , Vlorë .

  • 150.000€
,

Details

  • Price: 150.000€
  • Size: 190 m²
  • Type: ambjent biznesi
  • Status: shitje

Description

Shitet ambient biznesi në lagjen Pavarësia , Vlorë . Me një sipërfaqe prej 190 m ². Ambienti ndodhet buzë rrugës kryesore në Lungomare , dhe është i përshtatshëm për çdo lloj biznesi . Çmimi i shitjes është 150,000 € / total . Për më shumë informacion apo për një vizitë në pronë na kontaktoni +355697066661

Address

  • City Vlore

Contact Information

View Listings
DES Vlore Lungomare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Vlore Lungomare
  • DES Vlore Lungomare