SHITET AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN ”KONGRESI” LUSHNJË

 • 130.000€
, Lushnjë, Lushnja, Fier County, Southern Albania, 9001, Albania
shitje

SHITET AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN ”KONGRESI” LUSHNJË

, Lushnjë, Lushnja, Fier County, Southern Albania, 9001, Albania
 • 130.000€

Details

 • Price: 130.000€
 • Size: 108 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: +355694083999

Description

Shitet ambient biznesi në lagjen “KONGRESI”, Lushnjë.

Ambienti ka një sipërfaqje prej: 107.72 m².
Ambienti mund të përdoret, për farmaci për klinik dentare dhe aktivitete të tjera biznesi.

Favorizohet nga lokacioni tepër i përshtatshëm në rrugën kryesore afër qendrës së qytetit.
Jepet me qira bosh.

Shitet 130.000 euro / total (i negociushëm).

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni +355694083999

 • Address Lushnjë, Lushnja, Fier County, Southern Albania, 9001, Albania
 • City Lushnje

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate