SHITET AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN ”KONFERENCA E PEZËS”, FIER

 • 356.000€
, Lagjja "Konferenca e Pezës"
shitje

SHITET AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN ”KONFERENCA E PEZËS”, FIER

, Lagjja "Konferenca e Pezës"
 • 356.000€

Details

 • Price: 356.000€
 • Size: 178 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355697032247

Description

Shitet ambient biznesi në lagjen ”Konferenca e Pezës”, Fier .
Sipërfaqja e objektit është 178 m2 dhe vjen me një çmim prej 356000 Euro.
Vendndodhja është mjaft e favorshme për shkak pozicionimit të pronës në një nga rrugët urbane të qytetit me lëvizjeve të konsiderueshme të konsumatorëve dhe të mjeteve të transportit . Prona disponon dokumentacion hipotekor: çertifikatë pronësie për 130 m² dhe gen-plane në proçes formalizimi për 48 m².
Për më shumë informacione ose për një vizitë në pronë, na kontaktoni: +355697032247

 • Address Lagjja "Konferenca e Pezës"
 • City Fier

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate