SHITET AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN “ALI DEMI”, TIRANË.

  • 50.000€
,

Details

  • Price: 50.000€
  • Size: 33 m²
  • Type: ambjent biznesi
  • Status: shitje

Description

SHITET AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN ”ALI DEMI”, TIRANË.
Ambienti ka një sipërfaqe prej 33 m2, i rikonstruktuar.
Prona është e organizuar në: 2 ambiente të veçuar nga njëri-tjetri dhe 1 tualet.
Çmimi i pronës është 50000 Euro/total, i negociueshëm.
Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë, na kontaktoni në: +355684035476

Address

  • City Tirane

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DesRealEstate
  • DesRealEstate