SHITET AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN 29 NËNTORI, FIER

  • 150.000€
, Fier, Bashkia Fier, Fier County, Southern Albania, 9301 - 9305, Albania
shitje

SHITET AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN 29 NËNTORI, FIER

, Fier, Bashkia Fier, Fier County, Southern Albania, 9301 - 9305, Albania
  • 150.000€

Details

  • Price: 150.000€
  • Size: 26 m²
  • Type: ambjent biznesi
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 069 703 2243

Description

Shitet ambient biznesi në lagjen 29 Nëntori, Fier . Ambienti është 26 m² , me pamje nga rruga dhe brenda është bosh . Është i përshtatshëm per çdo lloj biznesi . Për më shumë informacione na kontaktoni në numrin e telefonit 069 703 2243.

https://desrealestate.al/sq/property/shitet-ambient-biznesi-ne-lagjen-29-nentori-fier-2/

  • Address Fier, Bashkia Fier, Fier County, Southern Albania, 9301 - 9305, Albania
  • City Fier

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
  • DES Real Estate