SHITET AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN 15 TETORI, FIER

 • 45.000€
, Fier, Bashkia Fier, Fier County, Southern Albania, 9301 - 9305, Albania
shitje

SHITET AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN 15 TETORI, FIER

, Fier, Bashkia Fier, Fier County, Southern Albania, 9301 - 9305, Albania
 • 45.000€

Details

 • Price: 45.000€
 • Size: 25 m²
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: +355 69 703 2243

Description

Shitet ambient biznesi në lagjen 15 Tetori, Fier me një sipërfaqe prej 25.06 m². Ambienti ndodhet buzë rrugës dhe posedon çertifikatë pronësie. Shitet me një çmim prej 45000€ / total. Për më shumë informacion ose për një vizitë në ambient na kontaktoni në numrin e telefonit +355 69 703 2243.

https://desrealestate.al/sq/property/shitet-ambient-biznesi-ne-lagjen-15-tetori-fier-2/

 • Address Fier, Bashkia Fier, Fier County, Southern Albania, 9301 - 9305, Albania
 • City Fier

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate