SHITET AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN “11 JANARI”, FIER.

  • 119.900€
, Fier, Bashkia Fier, Fier County, Southern Albania, 9301 - 9305, Albania
shitje

SHITET AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN “11 JANARI”, FIER.

, Fier, Bashkia Fier, Fier County, Southern Albania, 9301 - 9305, Albania
  • 119.900€

Details

  • Price: 119.900€
  • Size: 109 m²
  • Type: ambjent biznesi
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 069 703 2243

Description

Shitet ambient biznesi në lagjen “11 Janari”, Fier. Ambienti ka një sipërfaqe prej: 109 m². Është për, bare, fast-food, furrë buke dhe aktivitete të tjera biznesi. Favorizohet nga lokacioni tepër i përshtatshëm pranë një shkolle 9-vjecare. Çmimi me të cilin shitet është: 119 900 € / total . Për më shumë informacione ose një vizitë na kontaktoni 069 703 2243

https://desrealestate.al/sq/property/shitet-ambient-biznesi-ne-lagjen-11-janari-fier/

  • Address Fier, Bashkia Fier, Fier County, Southern Albania, 9301 - 9305, Albania
  • City Fier

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
  • DES Real Estate