SHITET AMBIENT BIZNESI NË FRESK, TIRANË.

 • 150.000€
, Fresk
shitje

SHITET AMBIENT BIZNESI NË FRESK, TIRANË.

, Fresk
 • 150.000€

Details

 • Price: 150.000€
 • Size: 200 m²
 • Room: 1
 • Bathrooms: 3
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: +355696050092

Description

SHITET AMBIENT BIZNESI NË FRESK, TIRANË.
Ambienti ndodhet në nje zonë lehtësisht të aksesueshme dhe me të gjitha facilitetet pranë.
Është i organizuar në 1 ambient të madh dhe 3 tualete.
Objekti ndodhet në katin e parë dhe ka një sipërfaqe totale prej 200 m2.
Shitet me çmimin prej 150.000 Euro/total.
Për më shumë infomacion ose një vizitë në pronë, kontaktoni në: +355696050092.

 • Address Fresk
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate