SHITET AMBIENT BIZNESI NË BULEVARDIN “DËSHMORËT E KOMBIT”, TIRANË.

  • 210.000€
,

Details

  • Price: 210.000€
  • Size: 44 m²
  • Type: ambjent biznesi
  • Status: shitje

Description

SHITET AMBIENT BIZNESI NË BULEVARDIN “DËSHMORËT E KOMBIT”, TIRANË.
Ambienti ndodhet ne nje zone dyqanesh, në një nga zonat më të frekuentuara per pazare.
Sipërfaqja e tij është 44.4 m² dhe mund të përdoret për aktivitete të ndryshme biznesi si: dyqane, zyra etj.
Shitet për 210.000 Euro/total.
Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë, na kontaktoni në: +35568 40 35 476

Address

  • City Tirane

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DesRealEstate
  • DesRealEstate