SHITET AMBIENT BIZNESI NE AUTOSTRADEN TIRANE -DURRES

, Autostrada
shitje

SHITET AMBIENT BIZNESI NE AUTOSTRADEN TIRANE -DURRES

, Autostrada

Details

  • Size: 3000 m²
  • Type: ambjent biznesi
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 0692033500

Description

Shitet ambient biznesi buze rruge ne autostraden Tirane-Durres ne zonen e vores.
Prona eshte e perbere nga 3000 m2 toke dhe 450 m2 ndertese e re e investuar ne menyre bashkohore.
Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Per nje vizite ne prone kontaktoni ne numrin 0692033500.

https://billionrealty.al/index.php/p…tirane-durres/

  • Address Autostrada
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
  • Billion Real Estate