SHITET AMBIENT BIZNESI LOKAL, NË LAGJEN “LIRI” FIER.

 • 175.000€
, Fier, Fier County, Southern Albania, Albania
shitje

SHITET AMBIENT BIZNESI LOKAL, NË LAGJEN “LIRI” FIER.

, Fier, Fier County, Southern Albania, Albania
 • 175.000€

Details

 • Price: 175.000€
 • Size: 87 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Lokal bar-kafe
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: +355692045103

Description

Shitet ambient biznesi në lagjen “Liri” Fier.

Prona ka një sipërfaqe të konsiderueshme 87.5m² dhe 50m² sipërfaqe të përbashkëta.

Organizohet në një ambient të madh të bollshëm, 1 dhomë, 1 tualet.

Është i mobiluar dhe arreduar si lokal, i kompletuar me të gjitha paisjet për ta shfrytëzuar si biznes.

Prona posedon dokumentacion të rregullt hipotekor me çertifikatë pronësie.

Shitet me çmimin: 175.000 Euro/Total. ( i negociueshëm)

ID e pronës: 11930

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355692045103

 • Address Fier, Fier County, Southern Albania, Albania

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate