Shitet , Ambient Biznesi ” Kodra e Priftit” Tiranë.

 • 250.000€
3 Fresku / Linze / Dajt, Kodra E. Priftit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Shkozë, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje
3 Fresku / Linze / Dajt, Kodra E. Priftit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Shkozë, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 250.000€

Details

 • Price: 250.000€
 • Size: 173 m²
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: shitje

Description

Ambienti ndodhet në rrugë kryesore, ka kses dhe pozicionim shumë të mirë, fasad të madhe xhami me pamje nga rruga kryesore. Pozicioni i ambientit ka prespektivë të madhe pasi në afërsi të zonës kalon unaza e madhe e Tiranës. Ambient ka sipërfaqe totale 173 m2. organizohet në 3 ambiente ndarëse 1 tualet,  ambieti hyrës ka fasad të madhe xhami si edhe shumë ndicim, gjithashtu ambienti openspace është i organizuar në 2 kate ndarës me shkallë metalike., i cili mund të përdorert shumë mirë për magazinë. Ambienti ka lartësi të konsiderueshme dhe mundësi të mirë reklamimi.  Disponon dekumentacion të rregullt hipotekor.

Për më shumë informacion të detajuar mund të na kontaktoni!

 • Address Kodra E. Priftit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Shkozë, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Fresku / Linze / Dajt

Contact Information

View Listings
artur illyrianhome

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
artur illyrianhome
 • artur illyrianhome