SHITET  AMBIENT BIZNESI , KLINIKË DENTARE NË BLLOK

 • 380.000€
5 Blloku, Rruga Pjetër Bogdani, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
shitje
5 Blloku, Rruga Pjetër Bogdani, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • 380.000€

Details

 • Price: 380.000€
 • Size: 129 m²
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0688000969

Description

SHITET  AMBIENT BIZNESI , KLINIKË DENTARE NË BLLOK

 

CMIMI : 380000 euro

SIPËRFAQJA: 127 m ²

AKTUALISHT  ËSHTË ME KONTRATË QIRAJE  2000 EURO/MUAJ (NETO)

VENDNDODHJA: Rruga Pjetër Bogdani , Bllok

 

Ambienti ndodhet në katin e parë të një pallati të ri, i cili ndodhet në rrugë kryesore dhe është lehtësisht i aksesueshëm.
Organizimi i tij konsiston në hapësirën e recepsionit dhe pritjes , zyra ,hapësirat e dentistes , një ballkon I bollshëm dhe tualeti. Ambienti ka një sipërfaqe prej 127 m2 . Klinika është totalisht e investuar me  të gjitha pajisjet e nevojshme  bashkë kohore .
Vendndodhja e tij është një mundësi shumë e mirë për të zhvilluar aktivitetin  por dhe avantazh  për klientel të gjerë për biznese.

 

 

 

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë, na kontaktoni!
+355 68 800 0969

 • Address Rruga Pjetër Bogdani, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Blloku

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta