Shitet, Ambient Biznesi, Ish Profarma, Tiranë. 150,000 € ID: OPP+17485

 • 150.000€
3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, Profarma, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Shitet, Ambient Biznesi, Ish Profarma, Tiranë. 150,000 € ID: OPP+17485

3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, Profarma, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 150.000€

Details

 • Price: 150.000€
 • Size: 60 m²
 • Room: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0693339000

Description

Shitet, Ambient biznesi në zonën e Ish Profarmës, Rruga Nikollaq Zoraqi, Rezidenca Brunes.
Informacion mbi pronën:
• Sipërfaqja totale: 59.68 m2.
• Kati 1.
• Orientim Perëndim
• Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
• Cilësime të tjera:
• Ndërtim i ri bashkëkohor me parametra dhe cilësi të lartë.
• Punime cilësore.
• Ndriçim natyral.
• Lokacion i favorshëm pranë rrugës kryesore.
•Mundësi idele investimi.
Për ta vizituar na kontaktoni! opp+17485

 • Address Profarma, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma

Contact Information

View Listings
Future Home Opportunity +

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Future Home Opportunity +
 • Future Home Opportunity +