SHITET AMBIENT BIZNESI, HOTEL E RESTORANT NE SHKOZ.

  • 1.350.000€
1 Ali Demi / Tregu Elektrik, Shkoz

Details

  • Price: 1.350.000€
  • Size: 1500 m²
  • Type: ambjent biznesi
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 00355684044520

Description

Shitet Ambjente biznesi 5 dhe 2 kate tek ish Uzina e Autotraktorve. Amjentet jane njeri 5 katesh dhe tjetri 2 katesh. Ambjenti eshte i perbere nga kati perdhe ku ndodhet nje bar dhe nje restorant i madh, ambjente ndihmse si dhe paisje te nevojshme per guzhinen si dhe 6 tualete ne kete kat. Ambjenti ka nje gjelberim dekorativ shum te bukur.
Kati i pare eshte salle eventesh e ndertuar me arkitektur te harmonizuar dhe me shije bashk me veranden qe eshte para tij.
Kati i 2 dhe i 3 ka 6 dhoma hoteli dhe 4 suita me tualete sejcila. Ndertesa tjeter 2 kateshe ka obor para me peme frutor e dekorativ dhe mund te kthehet ne sherbim te ketij biznesi te madh me pak investim.
Ambjenti ka 1.500 m2 ndertim dhe 700 m2 Truall.
SHITET VETEM PER 1,350,000 EURO.

  • Address Shkoz
  • City Tirane
  • Area 1 Ali Demi / Tregu Elektrik

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
  • Merlin Imobiliare