SHITET AMBIENT BIZNESI ( FURRË BUKE ) NË LAGJEN “KASTRIOT”, FIER

  • 85.000€
, Fier, Bashkia Fier, Fier County, Southern Albania, 9301 - 9305, Albania
shitje

SHITET AMBIENT BIZNESI ( FURRË BUKE ) NË LAGJEN “KASTRIOT”, FIER

, Fier, Bashkia Fier, Fier County, Southern Albania, 9301 - 9305, Albania
  • 85.000€

Details

  • Price: 85.000€
  • Size: 66 m²
  • Type: ambjent biznesi
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: +355 69 703 224

Description

Shitet ambient biznesi ( Furrë Buke) në lagjen: ” Kastriot “, Fier me një sipërfaqe prej 66.4 m². Ambienti ndodhet buzë rrugës dhe posedon çertifikatë pronësie. Shitet me një çmim prej 85000 € / total me gjithë paisjet ( parametrat e paisjeve: Furrë buke me korent kater kate, marka Bongard Gjermane. Bumatrice 80 kg kapaciteti, Italiane dhe Banaku ekspozues 1 m i gjërë dhe 1 i gjate, Italjane ose 70000 € / total bosh. Për më shumë informacion ose për një vizitë në ambient na kontaktoni në numrin e telefonit +355 69 703 2247.

https://desrealestate.al/sq/property/shitet-ambient-biznesi-furre-buke-ne-lagjen-kastriot-fier/

  • Address Fier, Bashkia Fier, Fier County, Southern Albania, 9301 - 9305, Albania
  • City Fier

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
  • DES Real Estate