SHITET AMBIENT BIZNESI DYKATËSH NË LAGJEN “ZHUPAN’ FIER.

 • 80.000€
, Fier, Fier County, Southern Albania, Albania
shitje

SHITET AMBIENT BIZNESI DYKATËSH NË LAGJEN “ZHUPAN’ FIER.

, Fier, Fier County, Southern Albania, Albania
 • 80.000€

Details

 • Price: 80.000€
 • Size: 153 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355692045103

Description

Shitet ambient biznesi dykatësh në lagjen “Zhupan” Fier.

Prona ka një sipërfaqe të konsiderueshme dhe të shfrytëzueshme prej 153m², prej të cilave si ndertesë është 65m² kati i parë dhe 72.9m² kati i dytë.

Prona posedon dokumentacion të rregullt hipotekor.

Organizohet në dy kate me dy ambiente te bollshëm, dy tualete.
Është i përshtatshëm për cdo lloj biznesi.

Aktualisht është i mobiluar dhe i arreduar kopësht për fëmijë, i kompletuar me të gjitha paisjet për ta shfrytëzuar këtë biznes.

Shitet me cmimin: 80.000 €/Total (I negociueshëm).

ID e pronës: 11913

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355692045103

 • Address Fier, Fier County, Southern Albania, Albania
 • City Fier

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate