SHITET AMBIENT BIZNESI 45 M2 , LAGJIA 7 RRUGA 28 NËNTORI, KORÇË. 5,000,000 LEK / Total

 • 40.138€
, Korçë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7001, Albania
shitje

SHITET AMBIENT BIZNESI 45 M2 , LAGJIA 7 RRUGA 28 NËNTORI, KORÇË. 5,000,000 LEK / Total

, Korçë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7001, Albania
 • 40.138€

Details

 • Price: 40.138€
 • Size: 45 m²
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: +355 69 20 45 108

Description

Shitet mjedis tregëtar 45 m² në lagjen 7 rruga 28 Nëntori, Korçë.
Ambienti është lehtësisht i aksesueshëm, në një zonë me aktivitet të lart i cili përbën prioritet për aktivitetin e mundshëm për biznes.
Shitet me një çmim prej 5,000,000 Lekë/Total, i negociueshem.
Për informacion më të detajuar dhe vizitë në pronë na kontaktoni: ☎️ +355 69 20 45 108

https://desrealestate.al/sq/property/shitet-ambient-biznesi-45-m2-lagjia-7-rruga-28-nentori-korce/

 • Address Korçë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7001, Albania
 • City Korce

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate