SHITET AMBIENT BIZNESI 110 M2 TE SHESHI WILLSON 297.000€

 • 297.000€
5 Stadiumi Dinamo / Sheshi Willson, Sheshi Willson, Rruga Sulejman Delvina, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje
5 Stadiumi Dinamo / Sheshi Willson, Sheshi Willson, Rruga Sulejman Delvina, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 297.000€

Details

 • Price: 297.000€
 • Size: 110 m²
 • Bathrooms: 2
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0676722221

Description

SHITET AMBIENT BIZNESI
~ 110 M2
~ LARTESI 4 M
~ ME DY HYRJE
~ ME DALJE NGA PARA DHE PRAPA
~ TE SHESHI WILLSON
~ MBRAPA POSTES NR.8
~ I PERSHTATSHEM PER CDO LLOJ BIZNESI
~ AKTUALISHT FUNKSIONON SI LOKAL
~ 2700 €/M2
~ CMIMI 297.000
KONTAKTONI 0676722221
E100

 • Address Sheshi Willson, Rruga Sulejman Delvina, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Stadiumi Dinamo / Sheshi Willson

Contact Information

View Listings
VERO HOME REAL ESTATE

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
VERO HOME REAL ESTATE
 • VERO HOME REAL ESTATE