Shitet, Ambient Binzesi, Kompleksi Orion, Tiranë. 42,000 € ID: OPP+28562

 • 42.000€
, Rruga e Dibrës, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
shitje
, Rruga e Dibrës, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • 42.000€

Details

 • Price: 42.000€
 • Size: 29 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: +355697015474

Description

Shitet, ambienti i pozicionuar në zonën e Rrugës Dibrës tek Kompleksi Orion, Tower Bridge.
Informacione mbi ambientin:
• Sipërfaqja 29 m2.
• Kati 0.
• Lokacion i favorshëm.
• Hyrje e dedikuar dhe me fasadë xhami.
• Prona disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
• I përshtatshëm për tipologji të ndryshme biznesi si: zyrë, qendër kursesh, estetikë, etj.
• Poziciononi biznesin tuaj në një nga lokacionet më aktive të zonës, bëni investimin e duhur.
Për një vizitë në pronë na kontaktoni!

 • Address Rruga e Dibrës, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Future Home Opportunity +

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Future Home Opportunity +
 • Future Home Opportunity +