SHITET 76000 M2 TOKE PALASE

, Palasë

Details

  • Size: 76000 m²
  • Type: toke
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 0692070788

Description

Shitet 76 000 m2 toke prane detit   me plan studimor per ndertim.

Toka ndodhet ne nje prej zonave me te bukura me nje pamje perrallore, e pershtateshme per zhvillim turizmi.

Zona ku ndodhet ofron gjith facilitetet e nevojshme ku mbizoteron qetesia dhe relaksi duke e bere nje prej vendet me te lakmuara nga pushuesit.

Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me teper informacion mos hezitoni te na kontaktoni ne numrin 0692070788

  • City Dhermi

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
  • Billion Real Estate