Shitet

 • 84.000€
6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko, Rruga teodor keko
shitje

Shitet

6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko, Rruga teodor keko
 • 84.000€

Details

 • Price: 84.000€
 • Size: 80 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 00355692031216

Description

Shitet apartament në Tiranë, në zonën e Astirit. Sipërfaqja e apartamentit është 80 m2, i pajisur me hipotekë. Ka tipologji 2+1 dhe ndodhet në katin e pestë banim. Apartamenti shitet i pa mobiluar. Zona ofron facilitetet e nevojshme për një jetesë të rehatshme.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!
0692031216

 • Address Rruga teodor keko
 • City Tirane
 • Area 6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting