Shitet 7 dynym me cmim okazion 500000 leke !!!!

 • 30.000€
, Dukati i Ri (Rrëza e Kanalit), Orikum, Vlora, Vlorë County, Southern Albania, 9426, Albania
shitje
, Dukati i Ri (Rrëza e Kanalit), Orikum, Vlora, Vlorë County, Southern Albania, 9426, Albania
 • 30.000€

Details

 • Price: 30.000€
 • Size: 7000 m²
 • Type: toke
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0675498338

Description

Shitet toke are ne fushen e Dukatit, afer rrezes se kanalit, pozicion mjaft te mire midis fshatit dhe Orikumit, e aksesueshme me rruge makine. Toke shume e mire per cdo objekt veprimtarie, blegtori etj. Energjia elektrike dhe uji mund te krijohet pus.

Certifikatat e pronesise jane te gjitha ne rregull.

Mund te kembehet me ndertese ne nje qytet, Orikum, Vlore ose Tirane.

Cmim okazion 500 000 per nje dynym!!! I negociueshem sipas vleres se prones ose pageses.

 • Address Dukati i Ri (Rrëza e Kanalit), Orikum, Vlora, Vlorë County, Southern Albania, 9426, Albania
 • City Orikum

Contact Information

View Listings
MDB Finance
 • MDB Finance

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
MDB Finance
 • MDB Finance