SHITET 5200 m2 TRUALL DHE MAGAZINA NE LEZHE

Lezhë
shitje

SHITET 5200 m2 TRUALL DHE MAGAZINA NE LEZHE

Lezhë

Details

  • Property ID: 10615
  • Property Size: 5200 m²
  • Property Type: truall
  • Property Status: shitje
  • Mob / Tel: +355692033500

Description

Shitet 5200 m2 truall  si dhe 3 magazina,te pershtatshme per cdo lloj biznesi.

Magazinat jane me hidroizolim,kunder lageshtires.

Jane te shtruara me beton. Ndodhen prane rruges kryesore dhe te ofrojne gjith facilitete e nevojshme.

Per nje vizite ne kete prone ose prona te ngjashme kontatko 0692033500

  • Address Lezhë
  • City Lezhe

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
  • Billion Real Estate